WIRTUALNA ADOPCJA
Zachęcaliśmy dzieci i rodziców do włączenia się w akcję wirtualnej adopcji czworonoga. Dziś chcielibyśmy Wam przedstawić Leona – psa, którego wirtualnymi opiekunami stali się dyrektor oraz pracownicy naszego przedszkola . Leon ma 6 lat i jest przepięknym, dużym psem o czarnym, podpalanym umaszczeniu z charakterystyczną cechą – pręgą na grzbiecie między łopatkami. To dlatego, że jest krzyżówką rasy rodezjan, która słynie z tej szczególnej cechy. Pomimo tego, że jest już dojrzałym psem, często zachowuje się jak szczeniak: dokazuje, zaczepia swoich opiekunów, zachęcając ich do zabawy. Lubi tarzać się na grzbiecie, gryźć kije, biegać za piłeczką. Leon wprost uwielbia spacery. Gdyby mógł, spacerowałby cały dzień, węsząc zapachy, tropiąc ślady dzikich zwierząt i kąpiąc się w okolicznych strumykach. Na co dzień mieszka w Przytulisku bezdomnych zwierząt w Zaborze, gdzie ma własne M3: sypialnie, pokoik i wybieg:)

Wy również możecie zostać wirtualnymi opiekunami Leona.
Wystarczy wpłacić dowolną kwotę na konto 74 1020 5402 0000 0102 0027 6584 koniecznie z dopiskiem „wirtualna adopcja Leona”.

KRÓTKI PORADNIK WIRTUALNEJ ADOPCJI
Na czym polega wirtualna adopcja?
Osoba prywatna/rodzina/klasa/szkoła/firma/grupka znajomych wśród podopiecznych Przytuliska bezdomnych zwierząt w Zaborze wybiera zwierzaka, którego utrzymanie chcieliby co miesiąc wspierać. Wpłaca na ten cel raz w miesiącu zadeklarowaną kwotę, a my przeznaczamy to na karmę, opiekę weterynaryjną i inne wydatki związane z tym konkretnym zwierzakiem.
Ile to kosztuje?
Sami ustalacie, ile jesteście w stanie przeznaczyć miesięcznie na zwierzaka.
Czy zwierzak może mieć tylko jednego wirtualnego opiekuna?
Każdy nasz podopieczny może mieć nieskończenie wielu opiekunów. Liczy się każda złotówka, ponieważ miesięczne utrzymanie to oczywiście duże koszty.
Czy mogę zrezygnować z wirtualnej adopcji?

Oczywiście. Prosimy jedynie o informację, że rezygnują Państwo z adopcji, abyśmy mogli poszukać nowego opiekuna dla zwierzaka.

Jak zostać wirtualnym rodzicem?

Wystarczy zgłosić nam chęć adopcji konkretnego zwierzaka i wpłacić zadeklarowaną kwotę na nasze konto.
74 1020 5402 0000 0102 0027 6584 koniecznie z dopiskiem „wirtualna adopcja Leona”

Wspólnie zaopiekujmy się Leonem